BUŁGARIA 13-26.09.2019

BUŁGARIA

13-26.09.2019

 

 

zwiedzanie + wypoczynek

Dzień 1. Wyjazd z Jeleniej Góry o godz. 22.00

Dzień 2. Zwiedzanie TIMISOARY – Plac Zwycięstwa, pomnik grudnia 1989 r., spacer po mieście. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg transferowy.

Dzień 3 – 12. Przyjazd do Bułgarii, do Złotych Piasków. Zakwaterowanie w hotelu. Czas na odpoczynek i plażowanie. W trakcie pobytu realizacja trzech wycieczek: WARNA – spacer po mieście, Park Nadmorski, Delfinarium; NESEBER- miasto muzeum, które jest pod egidą i patronatem UNESCO; BALCZYKKALIAKRA – zwiedzanie architektoniczno-parkowego kompleksu w Balcziku, letniej rezydencji rumuńskiej królowej Marii i ogrodu botanicznego. Zwiedzanie półwyspu Kaliakra, wyjątkowo pięknego klifu i zapoznanie się z jego starożytną historią;

Dzień 13. Śniadanie. Wyjazd ze Złotych Piasków. Przejazd do Rumunii – zwiedzanie BUKARESZTU: Pałac Ceausescu, Bulwar Unii, Pałac Ludowy, Cerkiew Stavropoleos, Pasaż Villacrosse. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg transferowy.

Dzień 14. Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Jeleniej Góry w godzinach nocnych.

CENA2.190 zł/os.

DODATKOWO – bilety wstępu, lokalna taksa, przewodnicy lokalni – ok. 50 euro + 10 zł (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

ŚWIADCZENIA – transport autokarem klasy LUX, 12 noclegów (2 noclegi transferowe na terenie Rumunii, 10 noclegów w Złotych Piaskach), wyżywienie – w hotelach transferowych: śniadania i obiadokolacje; w hotelu w Złotych Piaskach – all inclusive, opieka przewodnika – pilota, 3 wycieczki w trakcie pobytu, ubezpieczenie KL+NNW (T.U. Signal Iduna)

About Author

client-photo-1
Astur4-cms